درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

شرکت تولیدی و بازرگانی یاقوت سرخ ایرسا به شماره ثبت ۳۱۱۷ و شناسه ملی ۱۰۱۹۶۰۰۵۵۸۱ با مدیر عامل محمد خانی و مدیریت داخلی و رییس هییت مدیره آقای احسان خانی و مدیریت امور بازرگانی بین الملل آقای سعید جلالیان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ با اخذ مجوزات لازم اقدام به تولید و واردات انواع تجهیزات کشاورزی و نشا و بذر گیاهان گلخانه ای و همچنین تجهیز و فروش ماشین آلات وارداتی با نیمی مجرب از کارشناسان و مدیران تولید تضمین کیفیت و بازرگانی بین المللی توانسته محصولات و خدمات با کیفیت کرده است.
شرکت بازرگانی یاقوت سرخ ایرسا با توجه به سا لها فعالیت در انجام امور گمرکی و واردات و تجهیز ماشین آلات کشاورزی با رعایت استانداردهای تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش به مشتریان طبق استانداردهای ایزو و اثربخشی مناسب و گسترش الگوهای مشتری مداری در خدمت بازرگانان و اشخاصی که به عنوان تولید کننده و مصرف کننده هستند می باشد..
شرکت یاقوت سرخ ایرسا قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه بر واردات و نجهیز ماشین آلات کشاورزی تولید محصولات انواع بذر ونشا ارکیده محصولات جانبی آن را وارد و تولید و به بازار عرضه کند.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

مرکز مرتبط با شرکت

کلینیک تخصصی دندانپزشکی عرشیان

کلینیک دندانپزشکی عرشیان، با هدف ارائه خدمات جامع دندانپزشکی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های دندانپزشکی بدون درد، راه‌اندازی شده است. بدین منظور، کلیه تجهیزات (از دستگاه تصویربرداری گرفته تا یونیت‌های جراحی)، از برترین برندهای جهان انتخاب شده‌اند و در درمان بیماران، از بهترین متریال‌های دندانپزشکی استفاده می‌گردد.

Instagram
web
عنوان
لوگو عرشیان کلینیک
فهرست