درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
لازمه ی هر کسب و کار موفق، صداقت، اعتماد متقابل و صرفه جویی در زمان و هزینه هاست.

شرکت بازرگانی یاقوت سرخ ایرسا به شماره ثبت 3117، شناسه ملی 10196005581 با مدیریت آقای احسان خانی و مدیریت امور بازرگانی آقای سعید جلالیان  با سالها فعالیت بی وقفه و مستمر فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده و با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و زبده،که با تجربیات تخصصی خود در امور بازرگانی و گمرکی، فضایی سالم برای فعالیتهای رقابتی شما ایجاد می کند، مفتخر است در خدمت شما تجار، بازرگانان و همکاران گرامی باشد.

 شرکت بازرگانی یاقوت سرخ ایرسا با توجه به سالها فعالیت و تجربه درانجام مشاوره گمرکی و ترخیص کالا، در صورت تمایل صاحبان کالا کلیه خدمات مرتبط را نیز به عهده دارد که عبارتند از :

  • واردات کالا
  • صادرات کالا
  • امور گمرکی
  • ترخیص کالا
  • حمل و نقل
  • بازاریابی و فروش

این شرکت در زمینه خدمات کشاورزی طبق پروانه 0709912630000034 عرضه نهادها و تجهیزات کشاورزی، کود، بذر، نشاء و… فعالیت داشته و همچنین در زمینه تولید، عرضه و صادرات گل و گیاهان زینتی که توسط واحد تولیدی شرکت نگین سبز وارنا که زیر مجموعه شرکت فوق می باشد اقدام به صادرات به کشورهای عربی می نماییم. همچنین شرکت دارای گرید مشاوره در زمینه تولید محصولات زراعی، باغی و گلخانه ای به شماره ثبت 1399/24/703/ر  از سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان تهران می باشد.

مرکز مرتبط با شرکت

کلینیک تخصصی دندانپزشکی عرشیان

کلینیک دندانپزشکی عرشیان، با هدف ارائه خدمات جامع دندانپزشکی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های دندانپزشکی بدون درد، راه‌اندازی شده است. بدین منظور، کلیه تجهیزات (از دستگاه تصویربرداری گرفته تا یونیت‌های جراحی)، از برترین برندهای جهان انتخاب شده‌اند و در درمان بیماران، از بهترین متریال‌های دندانپزشکی استفاده می‌گردد.

Instagram
web
عنوان
لوگو عرشیان کلینیک
فهرست